Menü
Sepetiniz

MAKAM GOLD Üzüm / Şıra 1 LT 6´lı Paket

MAKAM GOLD Üzüm / Şıra 1 LT 6´lı Paket
MAKAM GOLD Üzüm / Şıra 1 LT 6´lı Paket
Yeni -10 % Tükendi
MAKAM GOLD Üzüm / Şıra 1 LT 6´lı Paket
MAKAM GOLD Üzüm / Şıra 1 LT 6´lı Paket
MAKAM GOLD Üzüm / Şıra 1 LT 6´lı Paket
This offer ends in:
Gün
Saat
Dakika
Saniye
774,00TL
860,00TL
  • Stok Durumu: Tükendi
  • Model: AFPRTV26

Açıklama

Makam Gold Üzüm/Şıra İçeceği

Makam içecek, tarihimizde zengin saray sofralarında et yemeklerinin yanında en çok tüketilen meyvenin şırasını bugünkü insanın damak tadına hitap edecek şekilde yeniden üretti. Makam Çekirdekli Kara Üzüm Şırası Frenk Üzümü ve mor havuç ile lezzetlendirilmiştir. Pastörize edilerek fermente olması ve alkol üretmesi engellenmiştir. İçeriğine hiçbir şekilde kimyasal koruyucu katılmamıştır. Makam Gold Üzüm/Şıra İçeceğinde, tatlandırma şeker yerine elma suyu ile yapılmıştır. Makam Gold içecek serisi şeker ilavesizdir.

İçindekiler: Su, Çekirdekli Siyah / Kuru Üzüm (%22), Elma Suyu, Siyah Havuç Konsantresi, Limon Suyu.

 - Alkolsüz içecekler tebliğine uygun olarak üretilmiştir.Çekirdekli Siyah Üzüm


Doğada yaratılan her besinin sağlığa olan faydaları anlatmakla bitmeyecek kadar çoktur. Antibiyotik niteliğinde olan bu besinlerin başında gelen isimlerden birisi de siyah üzümdür. Üzüm, asma bitkisinin çekirdekli ve çekirdeksiz olan yarısından fazlasının su olduğu bünyesinde bir çok vitamin ve minerallerin bulunduğu yumuşak, şekerli bir meyvedir. Ülkemizde en çok üzüm, Marmara bölgesi, Güneydoğu Anadolu bölgesi, Ege bölgesi, Karadeniz bölgesi ve Kuzeydoğu Anadolu bölgelerinde üretilir.

İçerdiği kalsiyum, potasyum, demir, A, B1, B2 ve C vitaminler sayesinde bir çok hastalığın tedavisinde kullanılmaktadır. Her mevsim tüketilebilen siyah üzüm, hem yaş hem de kurutulmuş şekilde sıkça tüketilmektedir. Sağlığa ciddi oranda fayda sağlayan üzüm en kıymetli meyvelerden birisidir.

Güvenilir Ambalaj
Güvenli Alışveriş
ÜCRETSİZ KARGO
Sağlıklı Cam Şişede