Menü
Sepetiniz

MAKAM WHITE Hurma Gül 1 LT 6lı Paket

MAKAM WHITE Hurma Gül 1 LT 6lı Paket
MAKAM WHITE Hurma Gül 1 LT 6lı Paket
Yeni
MAKAM WHITE Hurma Gül 1 LT 6lı Paket
MAKAM WHITE Hurma Gül 1 LT 6lı Paket
MAKAM WHITE Hurma Gül 1 LT 6lı Paket
127,78TL
  • Stok Durumu: Stokta Var
  • Model: EHLQVZ57

Açıklama

Makam White Hurma ve Gül İçeceği

Makam İçecek, iki farklı bitki olan hurma ve gülü, Makam White Hurma Gül içeceğinde buluşturuyor. Tamamıyla doğal ve hiçbir katkı maddesi içermeksizin doğadaki özüne uygun olarak üretilen Makam White Hurma Gül içeceği, hafif ve keyifli içimiyle iki farklı lezzeti bir arada sunuyor.

İçindekiler: Su, Hurma (%35), Şeker (S*), Kokulu Pembe Gül, Isparta Doğal Gül Suyu, Hurma Püre, Siyah Havuç Konsantresi.
(S*): Toz Şeker
* Alkolsüz içecekler tebliğine uygun olarak üretilmiştir.Hurma ve Gül 


Hurma kullanımı eski çağlara kadar uzanan hurma ağacının lezzetli meyvesidir. Medine, medjul, amber gibi birçok farklı çeşidi ile hurma ağacı özellikle ortadoğu bölgesinde yetiştirilir. Meyveleri kuru veya yaş olarak tüketilir. Tüm hurma çeşitleri karbonhidrat, doymamış yağ asitleri, protein ve lif bakımından çok zengindir. Hurma ayrıca 15 farklı mineral ve C, B1, B2, A vitaminlerini de içerir. Hurma, insan vücudunun sağlıklı ve zinde kalabilmesi için hayati önem taşıyan 10'dan fazla element içermektedir. Bu nedenle günümüzde bilim insanları, insanın sadece hurma ve suyla yıllarca yaşayabileceğini belirtmektedirler.

Ana vatanı Türkiye, İran ve Çin olan güzel kokulu bitki türlerinde olan gül bitkisi, süs olarak kullanılmasının yanında kozmetik, gıda, tıp ve insan sağlığına yararlı sayısız alanda kullanılmaktadır. Dünyanın en eski güzellik sırlarından biri olan gül, damıtılmış olarak da yüzyıllar boyunca kozmetik ürünlerine, ilaçlara ve şifalı bitki tedavilerine dâhil edilmiştir. Gül esansı yağı, anti bakteriyel, mantar önleyici ve anti virüs özelliklere sahiptir. Ayrıca boğaz yanması, yüksek ateş ve öksürüğü dindirmek için de kullanılmaktadır. Yağ, esans, reçel, sirke ve su olarak çeşitli şekillerde kullanılan gülün sağlığa birçok faydası vardır.

Güvenilir Ambalaj
Güvenli Alışveriş
ÜCRETSİZ KARGO
Sağlıklı Cam Şişede