Menü
Sepetiniz

MAKAM WHITE Elma 1 LT 6lı Paket

MAKAM WHITE Elma 1 LT 6lı Paket
MAKAM WHITE Elma 1 LT 6lı Paket
Yeni Tükendi
MAKAM WHITE Elma 1 LT 6lı Paket
MAKAM WHITE Elma 1 LT 6lı Paket
MAKAM WHITE Elma 1 LT 6lı Paket
127,78TL
  • Stok Durumu: Tükendi
  • Model: CFKNRUZ8

Açıklama

Makam White Elma İçeceği

Makam White, doğal ve geleneksel pek çok tat gibi elma suyunu da kimyasal, renklendirici, tatlandırıcı ve koruyucu içermeyen en sağlıklı biçimiyle sizlerin beğenisine sunuyor. Makam White Elma İçeceği tam aradığınız tat ve kıvamda… Tam istediğiniz gibi sağlıklı ve lezzetli!

İçindekiler: Su, Elma Püresi (%35), Şeker (S*).
(S*): Toz Şeker
* Alkolsüz içecekler tebliğine uygun olarak üretilmiştir.Elma Meyvesi ve Faydaları


Yeni bir başlangıcın ilk adımıdır elma. Sağlığa, berekete ve lezzete atılan ilk adımdır. Büyüleyici hikâyelerin gizemli meyvesidir. İçeriğinde bulunan bileşenlerle eşsiz bir vitamin kaynağıdır. Güçlü bir antioksidan potansiyelini barındıran elma, hücreleri yeniler ve bağışıklık sistemini güçlendirir.

İçerdiği C vitaminiyle, vücudu enfeksiyonlara karşı korur. K vitaminiyle kemikleri güçlendirirken B6 vitaminiyle vücudun proteinleri sentezleyebilmesini sağlar.

 Elmanın içerdiği A vitamini ise diş ve dişeti sağlığına katkıda bulunur.

 Pek çok hastalığa karşı koruyucu etkiye sahip olan elma, içerdiği pektin maddesiyle kan şekerinin aniden yükselmesine engel olur.

 


Elma meyvesi, kanda bulunan kolesterol miktarını düzenleyerek kalp ve damar tıkanıklıklarını önler. Böylece kalp krizine yakalanma riskini azaltmaya yardımcı olur.


Elma meyvesi, beyindeki, konsantrasyon, problem çözme ve hafızanın iyileştirilmesine bağlı asetilkolin miktarını arttırmaya yardımcı olur.


Elma kabuğunda bulunan bir flavonoid olan Quercetin, iltihabı azaltmaya ve bağışıklık sistemini güçlendirmeye yardımcı olur.


Elma meyvesi serbest radikallerin gözler üzerindeki etkisini azaltan ve çeşitli sorunları önleyen flavonoid bileşikleri ve antioksidan fito-besinler bakımından zengindir. Bu yüzden gözleri güçlendirmeye yardımcı olur.


Elmalardaki güçlü antioksidanlar, erken yaşlanma, kırışıklıklar, yaşlılık lekeleri ve yaşa bağlı diğer koşullarla doğrudan bağlantılı olan serbest radikallerin zarar verici etkilerini ortadan kaldırmaya yardımcı olur.


Elmalardaki hem yüksek su içeriği hem de lif doygunluğu arttırır, böylece iştahı ve aşırı yemeği azaltarak kilo vermeye yardımcı olabilir.

Güvenilir Ambalaj
Güvenli Alışveriş
ÜCRETSİZ KARGO
Sağlıklı Cam Şişede